Co je Hydromx?

HYDROMX využívá nanočástice, které jsou rozptýlené ve stabilním stavu, tím se zvyšuje rychlost přenosu tepla pomocí ohřátí (nebo odstranění tepla z) tekutiny a přenosu energie v krátkém čase, a tak je výrazně snížena spotřeba energie (úspora peněz).

HYDROMX je nejvhodnější pro topné a chladicí systémy s uzavřeným okruhem, kde je účinnost dosažena snížením doby chodu přidruženého zařízení. Tím se prodlužuje životnost zařízení a snižují se náklady na údržbu.

Technologie Nano-Thermo Hydromx zvyšuje rychlost přenosu tepla. Bez ohledu na to, jaký je zdroj energie nebo jak efektivní je ohřívač nebo chladič, Hydromx® zvyšuje účinnost celého systému efektivnějším přenosem energie.

Hydromx® je speciálně navržen tak, aby zabránil korozi, kalcifikaci a řasám v systémech. Je certifikován podle schváleného schématu chemických inhibitorů BuildCert, aby zabránil korozi kovových a plastových dílů a zabránil usazování vodního kamene v systému, zejména kotli.

Varianty produktu
Hydromx

Váš prohlížeč (Internet Explorer) je zastaralý.

Již nevydává pro systém Windows žádné aktualizace. Stáhněte si jeden z těchto aktuálních, svobodných a vynikajících prohlížečů: